Eskişehir Halı Yıkama

Hakkımızda

Ata Halı Yıkama, sektörünün tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip eden,  halı temizliğinde profesyonel ekipman kullanımı ile kaliteli bir çizgi yaratan bir firmadır. Eskişehir halı yıkama tesislerimize ulaşan halılarınızı niteliğine, dokuma tipine göre ayırıyor, ayrı ayrı özel işlemler uyguluyoruz. Son teknoloji halı yıkama makinelerimizle halının dokusuna, rengine zarar vermeden profesyonel bir şekilde yıkama işlemi yapıyoruz.

 

Müşterilerin ihtiyaçlarıyla kendi deneyimlerini birleştiren Ata Halı Yıkama,  çalışmalarında müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaktadır. Eskişehir halı yıkama firmaları olarak temizliğini gerçekleştirdiğimiz halı, koltuk, battaniye gibi tüm ürünlerde yüzeysel değil derinlemesine temizlik ilkesiyle hareket etmekteyiz. Kullandığımız antibakteriyel yıkama ürünleri halıları kir ve tozların dışında tüm zararlı bakterilerden de temizlemektedir.

 

Geniş servis ağına sahip firmamız, Eskişehir’in her yerine ulaşarak ürünlerinizi sizden teslim almaktadır.  Ekonomik fiyatlarımız, hizmet kalitemizle halı ve koltuklarınızı güvenle Ata Halı Yıkama’ya teslim edebilirsiniz.

 

Ata Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Vişnelik Mahallesi Öğretmenler Cd. No:59/A Odunpazarı/ Eskişehir

Gsm: 0537 660 41 22

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım